Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lampy a lampičky k PC a notebooku - posviťte si na ťukání do klávesnice

Lampy k počítači pro kancelářské dříče a šikovné USB lampičky k osvětlení klávesnice notebooku pro internetové surfaře. Prozkoumejte nabídku a vyberte ideální model. Více informací 

Lampy a lampičky k PC a notebooku - zpříjemněte si práci i surfování na internetu

Trávíte večery nad klávesnicí? Pak se neobejdete bez schopného pomocníka, který vám posvítí přesně tam, kam potřebujete. Není totiž tajemstvím, že kvalita osvětlení úzce souvisí s pracovním výkonem. A o únavě očí způsobené špatnými světelnými podmínkami ani nemluvě.

V kanceláři i pracovně oceníte praktickou lampičku k počítači, která zajistí optimální osvětlení pracovní plochy. Mnohé stolní lampy k PC vás navíc překvapí užitečnými vlastnostmi i funkcemi. Patří mezi ně například protiskluzová základna, možnost regulace intenzity jasu, změny barvy světla nebo nastavení úhlu sklápěcího ramene dle aktuální potřeby. Vítanou součástí lampičky k PC je často také USB port pro dobíjení mobilu, tabletu a podobně.

Mezi šikovné vychytávky patří rovněž USB lampičky k notebooku, ideální k osvětlení klávesnice. Většina modelů má flexibilní krček, díky němuž snadno nasměrujete světelný paprsek správným směrem. Nepostradatelnou USB lampu k notebooku využijete v neposlední řadě také při cestování.

Nahoru