Objímka na žárovku E27, černá

Kód: 100.06757
Značka: EMOS
Dostupnost:
Skladem (Odesíláme do 23.10.2019)
34 Kč
Obrázky: Objímka na žárovku E27, černá
Objímka na žárovku E27, černá

Objímka se závitovým vstupním otvorem (termoplast). Upevnění: závitový vstupní otvor M10 × 1. Upevnění: závitový vstupní otvor M10 × 1.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Objímky
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Černá
Patice E27
Počet žárovek 1
Hmotnost (kg) 0.37
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 250
Výrobce EMOS
Proud (A) 4
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru