Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Světelné poradenství

Rádi bychom Vám představili náš komplexní přístup k osvětlování pro váš domov, firmu nebo komerční prostory. Naším hlavním cílem je vytvořit pro vás individuální řešení, které bude nejen krásné a funkční, ale také úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

Jak to funguje?

Naše práce začíná tím, že se s námi spojíte a sjednáte si schůzku. Pokud jste z daleka, můžete nám poslat e-mail s vašimi představami o osvětlení. V průběhu rozhovoru se budeme ptát na vaše představy ohledně designu, ceny a také parametrů, abychom mohli vytvořit individuální nabídku a návrh osvětlení přesně na míru vašim potřebám.

Nabídka

Naše nabídka vám ukáže, jaké světla jsou určená pro kterou místnost, s odkazy na stránky, kde si můžete prohlédnout detaily produktů. Pokud například potřebujete osvětlení do skladových nebo výrobních prostorů, nabídneme vám robustní a odolné světelné zdroje, které zvládnou vysokou vlhkost a teplotu. Pro kancelářské prostory pak můžeme navrhnout svítidla s regulovatelnou intenzitou světla, která umožní zaměstnancům nastavit si optimální osvětlení pro práci, nebo osvětlení s funkcí flicker free, bez které můžou mít citlivý jedinci bolesti hlavy, nebo migrény.

Instalace

V případě zájmu můžeme zajistit elektroinstalaci osvětlení s místními elektrikáři, se kterými se spojíme a jejich nabídku montáže Vám po konzultaci s nimi přepošleme.
Nemusíte se probírat nabídkami. Vybereme z lokálních elektrikářů ty nejhodnější pro montáž Vámi požadovaného osvětlení.

Úspora energie a šetrnost k životnímu prostředí

Jedním z našich hlavních cílů je pomoci našim zákazníkům snížit spotřebu energie a tím i náklady na elektřinu. Proto nabízíme úsporná LED svítidla a osvětlovací systémy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tyto svítidla mají dlouhou životnost, snižují emise CO2 a zároveň vám pomohou snížit náklady na energii.

Závěr

Naše firma nabízí komplexní řešení pro osvětlení vašeho domova, firmy nebo komerčních prostor. Spolupracujeme s našimi zákazníky na individuálním návrhu a nabídce osvětlení, která odpovídá jejich potřebám a požadavkům. Díky našemu zkušenému týmu instalatérů a šetrným svítidlům pomáháme našim zákazníkům šetřit energii a peníze a současně přispívat ke snížení emisí CO2. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního partnera pro osvětlení vašeho domova nebo firmy, obraťte se na nás.