Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Termostaty - udržujte optimální teplo domova

Nastavte si teplotu, která vám vyhovuje. Vytápějte efektivně a s nižšími náklady. Obhlédněte termostaty, porovnejte parametry a vyberte ideální model. Více informací 

Pokojové termostaty - ani horko, ani zima. Prostě tak akorát…

Domácí pohodu a harmonii vytváří nejen vzájemná láska, společné jídlo a další rodinné rituály, ale v neposlední řadě taky příjemná pokojová teplota. Jen při ní si totiž náležitě užijete bláznivou pyžamovou party, líné víkendové povalování i pravidelnou sešlost s přáteli.

Možnost nastavit a udržovat optimální teplotu uvnitř místnosti vám zajistí prostorový termostat, který pořídíte v drátovém i bezdrátovém provedení. Snadno si díky němu naprogramujete snížení teploty na dobu, kdy jste v práci, stejně jako komfortní automatické přitopení před návratem domů. Regulátor topení zabraňuje přetápění, snižuje tepelné ztráty a přispívá tak k efektivnějšímu a méně nákladnému vytápění.

Výsledkem technologického pokroku jsou takzvané chytré termostaty, které umožňují regulovat teplotu v bytě odkudkoli na dálku pomocí mobilní nebo webové aplikace. Některé inteligentní modely navíc umí pracovat s předpovědí počasí, zobrazovat statistiky úspory energie nebo navrhnout optimální režim vytápění. Třešničkou na dortu je sofistikovaný design, jenž povyšuje praktické termostaty na esteticky zajímavé objekty.

Nahoru